عکس های آصلی بازیگر جذاب سریال عشق سیاه و سفید و بیوگرافی وی

بیرجه آکالای در ۱۹ ژوئن سال ۱۹۸۴ و در استانبول ترکیه به دنیا آمد، در سال ۲۰۰۳ تحصیلات متوسطه را تمام کرد و وارد دانشگاه استانبول شد و در نهایت توانست در رشته تئاتر و فیلمنامه نویسی فارغ التحصیل شود.
بیرجه در سال ۲۰۰۴ در مسابقات دختر شایسته ترکیه شرکت کرد و به عنوان زیباترین دختر ترکیه انتخاب شده به مسابقات دختر شایسته اروپا راه یافت و در این مسابقات هم موفق بود و به مقام سوم رسید.

بیرجه آکالای که بعد از موفقیتش در مسابقات دختر شایسته به شهرتی دست یافته بود در سال ۲۰۰۴ پا به دنیای هنر پیشگی گذاشت،و با بازی در سریال “سرنوشت” معروفیتش را دو چندان کرد.
آکالای بعد از سریال سرنوشت در سریال های مختلفی ایفای نقش کرده است اما در ایران با بازی در نقش حوا خواهر توپراک در سریال شمیم عشق شناخته می شود.

بازیگر نقش حوا در سال ۲۰۱۱ با مرات آنلمیش که بازیگر نقش یوسف در سریال شمیم عشق است ازدواج کرد و تا کنون زوج هنرمند خوشبختی بوده اند.
– سال گذشته رابطه بازیگران نقش های حوا و یوسف خان البته در دنیای واقعی به تیرگی گراییده بود و آنها رو تا مرز جدایی پیش برد ولی بعد از آن اختلافات را کنار گذاشته و هنوز با هم زندگی میکنند.

عکس های آصلی بازیگر جذاب سریال عشق سیاه و سفید و بیوگرافی وی

فیلم ها و سریال های بیرجه آکالای

او با بازی در سریال شمیم عشق در نقش حوا توانست بسیار معروف شود و بازیگر نقش مقابلش مرات اونالمیش هم ازدواج کرد که در نهایت از هم جدا شدند.

او در سال 2007 در سریال عاصی در کنار مراد ایلدریم و طوبی بیوک اسوتن ایفای نقش کرد. سریال کوچک آقا و سریال عشق سیاه و سفید هم از سریال های موفق وی هستند.

عکس های آصلی بازیگر جذاب سریال عشق سیاه و سفید و بیوگرافی وی

ازدواج و جدایی بیرجه آکالای

او در سال 2011 با مرات اونالمیش ازدواج کرد که فقط یک سال دوام آورد و از هم جدا شدند. او در سال 2014 با سرپ لونداغلو ازدواج کرد که در سال 2017 به دلیل خیانت سارپ از هم جدا شدند.

عکس های آصلی بازیگر جذاب سریال عشق سیاه و سفید و بیوگرافی وی

عکس های بیرجه آکالای

عکس های بیرجه آکالای بازیگر نقش آصلی در سریال عشق سیاه  سفید

عکس های آصلی بازیگر جذاب سریال عشق سیاه و سفید و بیوگرافی وی

Similar Posts

2 Comments

  1. من نمی دانم ترکیه که خودش رو کشور اسلامی میداند اینجور فیلم ها رو میزارن تو ترکیه بسازن این فیلم سریال برای کشوری مثل ترکیه خیلی تو قلب مسلمانها شکاف ایجاد میکند .این فیلم ها بی بند باری واز مسلمانی به دور هست .
    ایا خداوند رحمان از شما آقای اردوغان تقاص این بی دینی ها رو نمی پرسه.

    1. سلام . در کشور ترکیه دین رسمی وجود ندارد . و هرکس هر دینی که میخواهد دارد . خیلی از بازیگران هم مسلمان نیستن
      درسته که استانبول مسلمان دارد و مذهبی هستن اما اونجا لائیکه یعنی هرکس هر دینی که میخواهد دارد و کسی به کسی کار ندارد

Comments are closed.