خلاصه داستان قسمت آخر سریال هسل

در این مطلب خلاصه قسمت آخر سریال هسل و عکس های بازیگران سریال هسل را مشاهده می کنید.

سریال هسل

خلاصه داستان سریال هسل

ملک دختری کوچک هست که در خانواده هیچکس به او توجه نمی کند او در خانه ای که ناپدری به او ظلم میکند بزرگ شده است و مادرش از روی فقر رو به کار در میخانه های ترکیه میکند ملک دختری تنهاست که فقط تنها همدم او یاد پدرش و خرگوشی هست که با او بازی میکند.

روزی بین اون و ناپدری و مادرش اتفاقاتی می افتد که ملک دیگر راهی جز ترک خانه ندارد و باید به دنبال علاقه و چیز هایی که دوست دارد برود و در دیگر موضوع سریال فردی به نام زینب با بازی جانسو دره حضور دارد او از دانشگاهی که درخواست کار داده پذیرفته میشود و کار مورد علاقش را پیدا میکند ولی لحظه ای تمام برنامه هایش بهم میخورد و میفهمد که زندگی فقط برنامه ها نیست بلکه زندگی عبارت از اتفاق هاست او در یک جریان و اتفاق با ملک دختر تنها و بیچاره آشنا میشود و حالا زندگی این دو فرد تنها به هم گره میخورد ملک و زینب حالا چه چیزهایی در سر دارند برای دوری از ظلم ها و تنهایی ها و ملک برای دوری از ناپدری و مادرش با زینب که خود دختر تنهایی بوده فرار میکند و در ادامه داستان درام با بازیگران خاص و حرفه ای خود ادامه پیدا میکند ….

بازیگران سریال هسل

جانسو دره (Cansu Dere) بازیگر نقش زینب (هسل)

سریال هسل

وحیده پرچین (Vahide Perçin) بازیگر نقش گونول اصلان

سریال هسل (anne)

برن گوکیلدیز (Beren Gökyıldız) بازیگر نقش ملک

سریال هسل

غنچه وسلاتری (Gonca Vuslateri) بازیگر نقش شعله

سریال هسل

سرحات تئومن (Serhat Teoman) بازیگر نقش کمیسر سینان سریال هسل

سریال هسل

برکای آتش (Berkay Ateş) بازیگر نقش چنگیز

سریال هسل

گولن آی کالکان (Gülenay Kalkan) بازیگر نقش جاهیده

سریال هسل (anne)

جان نرگس (Can Nergis) بازیگر نقش علی ارهان

سریال هسل

خلاصه داستان قسمت آخر سریال هسل

کم کم همه متوجه میشن که چنگیز یک آدم خطرناک و بی رحم است و این موضوع که چنگیز در حدی خطرناک شده که حتی میتواند آدم بکشه باعث ناراحتی بقیه میشه.

زینب (هسل) نمیتونه این موضوع رو قبول کنه که ملک با یک قاتل در یک خانه زندگی کنه. این اتفاقات باعث میشه صبر شعله نیز لبریز بشه و در مقابل چنگیز بایسته و با او مقابله کنه. موقعی که شعله تمام واقعیت ها و اتفاقات افتاده را برملا میکنه، چنگیز هیچکدام از گناهانش رو گردن نمیگیره و اصرار میکنه که او بی گناه است و باز هم میتونه شعله را با حرف هاش متقاعد کنه و با خودش همراه کنه.

چنگیز چشمش به دنبال ارث ملک هست…

سریال هسل

در قسمت آخر سریال هسل خواهیم دید ، شعله با چنگیز درگیر میشه و موقعی که چنگیز میگه اگه پول نباشه منم نیستم، اون موقع تازه شعله متوجه میشه که چنگیز چه آدمی هست و تمام حرفهایی که تا الان زده دروغ بوده اند. و تصمیم میگیره از چنگیز خداحافظی کنه و ازش جدا بشه که چنگیز اجازه نمیده، در حین همین جر و بحث ها این دو گونول وارد اتاق میشه در حالی که در دستش اسلحه داره، شعله اسلحه را از دست گونول میگیره و چنگیز از شعله میخواد که به سمت گونول شلیک کنه ولی شعله نمیتونه اینکارو انجام بده و به سمت خود چنگیز شلیک میکنه و اونو میکشه.

سریال هسل

پلیس ها شعله رو دستگیر میکنن و شعله به پلیس ها میگه یک پاکت بسیار مهم در خانه هست و میخواد که این پاکت رو بخاطر آینده بچه هاش به زینب ( هسل ) بدهند. داخل این پاکت اسناد مربوط به سرپرستی شعله وجود داره.

سریال هسل

ببیندگان سریال هسل ، که در طول این سریال با موضوعی سراسر حزن و اندوه شاهد بودن در آخر سریال با صحنه بهم رسیدن هسل و ملک مواجه خواهند شد.

Similar Posts

2 Comments

  1. واقعا این فیلم زیبا بود ای کاش ما آدما به جای اینکه طمع کردن و تو وجودمون پرورش بدیم یاد بگریم یه خرده محبت کردن به هم و تو وجودمون رشد بدیم

  2. سریال زیبایی بود ولی نمی دونم شعله چرا انقدر به بچه هاش بی تفاوت بود؟بعضی وقتها احساس می کردم قلب ندارد😠😠😠😠😠😠

Comments are closed.