سریال دیوار شیشه ای

در این قسمت عکس های بازیگران سریال دیوار شیشه ای و خلاصه کوتاه از داستان سریال دیوار شیشه ای را مشاهده می کنید.

“سریال دیوار شیشه ای” عکس بازیگران و داستان سریال

سریال دیوار شیشه‌ای به کارگردانی راما قویدل، نوید مهین دوست و احمد معظمی این روزها در لوکیشنی واقع در زورخانه و ساختمانی نیمه کاره مقابل دوربین رفته است.
نوید مهین دوست ۸ اپیزود از این سریال را کارگردانی کرد و سکان کارگردانی را به قویدل و معظمی سپرد.
معظمی بعد از ضبط اپیزود «انتقام» با حضور بازیگرانی چون محمد عمرانی، محمدرضا حق گو، ثریا قاسمی و …، این روزها در لوکیشن زورخانه مشغول تصویربرداری است و راما قویدل در ساختمانی نیمه کاره حوالی پونک رضا توکلی، بابک انصاری و رها خدایاری را مقال دوربین برده است.
تدوین این سریال نیز به صورت همزمان انجام شده است و به دلیل اینکه هنوز بخش‌های داخل استودیو تصویربرداری نشده است،‌ تعداد قسمت‌های تدوین شده به طور کامل مشخص نیست.

سریال دیوار شیشه ای

بازیگران سریال دیوار شیشه ای

«سریال دیوار شیشه‌ای» علاوه بر ساختار اپیزودیک، قصه‌هایی پیوسته به یکدیگر نیز دارد که ضمن روایت یکداستان اصلی در هر قسمت داستان مستقلی را هم در بر می‌گیرد و به ارتباط بین افرادی می‌پردازد که از رسانه استفاده می‌کنند و به واسطه بهره بردن از رسانه‌های مختلف با دنیای بیرون و جهان پیرامونی خود در ارتباط هستند. این سریال در قالب برنامه‌ای روایت می‌شود که در هر قسمت افراد مختلفی با ماجراهای گوناگون و تجربه متفاوت از یکدیگر وارد آن می‌شوند و برای استمداد یا روشنگری جامعه به این قصه رفت‌و آمد دارند.

سریال دیوار شیشه ای

خلاصه داستان سریال دیوار شیشه ای

داستان ثابتی برای این سریال در نظر گرفته شده است که به حوادث و اتفاقات و مشکلات زندگی تهیه کننده این برنامه تلویزیونی با همسرش که او هم از عوامل تهیه برنامه است، می‌پردازد. همچنین قرار است تا بخشی از این سریال توسط قویدل و بخشی توسط مهین دوست و بخش‌هایی نیز توسط هر دوی این افراد کارگردانی شود.
همچنین به دلیل ساختار اپیزودیک و سریالی این اثر بازیگرانی چون: شبنم قلی خانی، زهیر یاری، الهام جعفرنژاد، سیامک احصائی، روشنک عجمیان، هدایت هاشمی، سولماز غنی، علیرام نورائی، طوفان مهردادیان، مریم سرمدی، مهران نائل،‌نگین معتضدی ، فریماه ارباب و … تا به حال در این سریال حضور داشته‌اند.

   سریال دیوار شیشه ای سریال دیوار شیشه ای

تصاویر بازیگران سریال دیوار شیشه ای

سریال دیوار شیشه ای

عکس بازیگران و داستان سریال دیوار شیشه ای

 سریال دیوار شیشه ای سریال دیوار شیشه ای سریال دیوار شیشه ای سریال دیوار شیشه ای سریال دیوار شیشه ای سریال دیوار شیشه ای

Similar Posts